TJ TŽ TŘINEC

oddíl plavání

Tereza Lancová – 2017

 

Závod

Disciplína

Čas

Umístění

Jarná cena Žiliny
17.–19.03.2017
50 VZ 00:29,87 15.
400 VZ 05:06,65 13.
100 M 01:12,67 9.
200 VZ 02:21,07 8.
50 M 00:32,82 15.
100 VZ 01:04,47 8.
Velká cena Olomouce
25.03.2017
200 VZ – open 02:22,59 20.
50 VZ – open 00:30,09 23.
50 M – open 00:33,62 32.
100 VZ – open 01:03,95 14.
Velká cena Kopřivnice
08.04.2017
200 VZ 02:16,97 2.
50 VZ 00:29,21 1.
50 M 00:31,76 1.
100 M 01:10,75 2.
100 PZ 01:13,66 1.
100 VZ 01:02,64 1.
Velká cena Ostravy – Český pohár
29.–30.04.2017
50 M – open 00:31,41 25.
100 VZ – open 01:03,12 18.
50 VZ – open 00:29,17 22.
200 VZ – open 02:20,05 20.
100 M – open 01:10,91 15.
Okresní přebor, Karviná
12.–13.05.2017
200 VZ 02:16,92 1.
200 M 02:45,78 1.
100 PZ 01:13,21 1.
50 VZ 00:28,59 1.
200 PZ 02:36,53 1.
400 VZ 04:57,68 1.
100 M 01:11,16 1.
100 VZ 01:02,36 1.
400 PZ 05:42,14 1.
Krajský přebor, Karviná
26.–27.05.2017
200 VZ 02:11,95 1.
200 M 02:41,06 1.
100 PZ 01:11,97 1.
50 VZ 00:28,75 2.
200 PZ 02:34,66 2.
400 PZ 04:43,40 1.
100 M 01:09,45 1.
100 VZ 01:01,52 1.
Letní mistrovství ČR 14letého žactva, Pardubice
10.–11.06.2017
200 VZ 02:16,83 10.
200 M 02:45,98 8.
50 VZ 00:29,17 10.
400 VZ 04:50,08 7.
100 M 01:11,68 9.
100 VZ 01:02,13 7.
Letní olympiáda dětí a mládeže ČR, Brno
26.–28.06.2017
200 M – finále 02:45,72 8.
100 Z 01:16,65 19.
100 VZ – finále 01:02,39 6.
100 M – finále 01:10,71 6.
50 VZ 00:29,09 10.
Havířovská cena
16.09.2017
50 M 00:31,52 2.
100 VZ 01:02,37 2.
200 VZ 02:15,62 1.
50 VZ 00:29,40 2.
Velká cena Plzně
07.10.2017
100 VZ 01:01,5 1.
400 PZ 05:31,61 4.
100 M 01:11,06 1.
Okresní přebor, Karviná
03.–04.11.2017
200 VZ 02:14,00 1.
200 M 02:45,65 1.
100 PZ 01:13,50 1.
50 VZ 00:29,02 1.
200 PZ 02:38,77 1.
400 VZ 04:52,15 1.
100 M 01:11,43 1.
100 VZ 01:02,65 1.
400 PZ 05:40,27 1.
Krajský přebor, Kopřivnice
10.–11.11.2017
200 VZ 02:13,21 1.
200 M 02:46,01 1.
100 PZ 01:13,53 3.
50 VZ 00:29,10 3.
200 PZ 02:36,08 4.
400 VZ 04:41,91 1.
100 M 01:10,91 1.
100 VZ 01:02,33 1.
400 PZ 05:37,01 3.
Zimní mistrovství ČR 14letého žactva, Prostějov
09.–10.12.2017
200 VZ 02:15,04 11.
100 PZ 01:11,18 9.
50 VZ 00:28,97 11.
400 VZ 04:46,13 8.
100 M 01:10,20 7.
100 VZ 01:01,92 9.

Tereza Lancová – 2016

 

Závod

Disciplína

Čas

Umístění

Velká cena Opavy
06.–07.02.2016
100 VZ 01:05,82 7.
100 PZ 01:16,13 7.
100 M 01:17,07 4.
50 VZ 00:30,14 6.
Karvinský motýlkářský trojboj
12.03.2016
50 M 00:33,68 4.
50 VZ 00:30,04 3.
200 M 02:53,76 4.
100 M 01:15,19 4.
100 VZ 01:05,26 5.
motýlkářský trojboj   4.
Velká cena Olomouce
19.03.2016
200 VZ – open 02:21,25 16.
50 VZ – open 00:30,64 34.
50 M – open 00:34,22 40.
100 VZ – open 01:04,75 22.
100 M – open 01:17,28 24.
Velká cena Kopřivnice
02.04.2016
200 VZ 02:18,7 2.
50 VZ 00:29,5 1.
50 M 00:33,7 1.
100 M 01:14,4 1.
100 PZ 01:15,3 2.
100 VZ 01:04,0 1.
Krajský přebor, Karviná
03.–04.06.2016
200 VZ 02:17,3 1.
200 M 02:51,5 1.
50 VZ 00:29,1 1.
400 VZ 04:55,0 1.
100 M 01:15,6 1.
100 VZ 01:03,5 1.
Letní mistrovství ČR st. žactva, Ústí nad Labem
25.–26.06.2016
200 VZ 02:18,80 7.
50 VZ 00:29,84 6.
400 VZ 04:57,25 8.
100 M 01:15,53 8.
100 VZ 01:04,56 8.
ISM Cieszyn (Polsko)
01.10.2016
50 VZ 00:30,00 3.
100 M 01:15,52 2.
Okresní přebor, Karviná
04.–05.11.2016
200 VZ 02:17,7 1.
200 M 02:56,0 1.
100 PZ 01:14,9 2.
50 VZ 00:29,5 2.
200 PZ 02:43,6 2.
400 VZ 05:01,6 2.
100 M 01:14,0 1.
100 VZ 01:04,1 1.
400 PZ 05:51,5 2.
Zimní mistrovství ČR 13letého žactva,
Mladá Boleslav,
03.–04.12.2016
200 VZ 02:18,04 10.
100 PZ 01:12,75 9.
50 VZ 00:29,49 6.
400 VZ 04:55,13 12.
100 M 01:11,91 7.
100 VZ 01:02,53 8.

Tereza Lancová – 2015

 

Závod

Disciplína

Čas

Umístění

Karvinský motýlkářský trojboj
14.03.2015
50 M 00:36,29 4.
50 VZ 00:31,89 4.
200 M 03:10,08 2.
100 M 01:23,27 2.
100 VZ 01:10,51 2.
motýlkářský trojboj   3.
Okresní přebor, Karviná
07.–08.05.2015
200 VZ 02:30,9 1.
200 M 03:06,4 1.
50 VZ 00:30,6 1.
400 VZ 05:29,8 1.
100 M 01:23,8 1.
100 VZ 01:08,4 1.
Krajský přebor, Havířov
22.–23.05.2015
200 VZ 02:30,9 2.
200 M 03:07,0 2.
50 VZ 00:30,0 1.
400 VZ 05:27,2 3.
100 M 01:21,6 2.
100 VZ 01:07,1 2.
Letní mistrovství ČR ml. žactva, Zlín
06.–07.06.2015
200 VZ 02:29,95 18.
50 VZ 00:30,54 5.
400 VZ 05:16,72 15.
100 M 01:21,09 13.
100 VZ 01:06,82 10.
Havířovská cena
26.09.2015
50 M 00:35,6 3.
100 VZ 01:08,7 3.
200 VZ 02:28,0 2.
50 VZ 00:30,8 2.
Velká cena Prostějova
24.10.2015
100 VZ 01:07,03 6.
200 M 02:58,54 2.
100 PZ 01:18,90 7.
200 VZ 02:26,24 8.
100 M 01:17,85 6.
Okresní přebor, Karviná
06.–07.11.2015
200 VZ 02:26,8 1.
200 M 03:04,2 1.
50 VZ 00:30,7 1.
400 VZ 05:17,7 1.
100 M 01:19,9 1.
100 VZ 01:07,1 1.
Krajský přebor, Karviná
20.–21.11.2015
200 VZ 02:25,2 2.
200 M 02:58,4 1.
50 VZ 00:30,4 3.
400 VZ 05:13,9 2.
100 M 01:19,2 1.
100 VZ 01:06,7 3.
Zimní mistrovství ČR 12letého žactva, Trutnov
05.–06.12.2015
200 VZ 02:27,05 21.
200 M 03:02,36 17.
50 VZ 00:30,79 17.
400 VZ 05:10,16 15.
100 M 01:19,45 14.
100 VZ 01:06,54 12.

Tereza Lancová – 2014

 

Závod

Disciplína

Čas

Umístění

Velká cena Kopřivnice
05.04.2014
100 P 01:40,1 4.
50 VZ 00:35,5 2.
50 M 00:41,6 2.
50 P 00:47,9 4.
100 VZ 01:18,2 2.
Okresní přebor, Karviná
09.–10.05.2014
200 VZ 02:50,8 2.
50 M 00:41,5 2.
100 PZ 01:27,7 5.
50 VZ 00:34,5 5.
200 PZ 03:09,1 4.
100 M 01:30,4 3.
100 VZ 01:16,8 5.
Krajský přebor, Vsetín
24.05.2014
50 VZ 00:34,9 4.
100 PZ 01:26,8 3.
200 VZ 02:48,1 3.
100 VZ 01:15,1 4.
50 M 00:42,0 4.
200 PZ 03:10,0 3.
Letní pohár ČR 11letého žactva, Zlín
07.–08.06.2014
50 VZ 00:33,8 9.
100 PZ 01:26,6 10.
200 VZ 02:45,3 7.
100 VZ 01:15,2 16.
50 M 00:39,9 12.
200 PZ 03:04,9 9.
Havířovská cena
20.09.2014
50 M 00:40,9 8.
100 VZ 01:17,9 7.
200 PZ 03:09,6 7.
200 VZ 02:48,7 4.
50 VZ 00:35,3 7.
Velká cena Prostějova
25.10.2014
100 VZ 01:14,46 18.
100 PZ 01:24,86 12.
200 VZ 02:45,02 11.
100 M 01:28,10 9.
Okresní přebor, Karviná
07.–08.11.2014
200 VZ 02:42,5 3.
50 M 00:37,8 2.
100 PZ 01:23,7 5.
50 VZ 00:32,9 5.
200 PZ 03:02,2 5.
400 VZ 05:53,3 1.
100 M 01:27,0 2.
100 VZ 01:14,4 4.
Krajský přebor, Opava
22.11.2014
50 VZ 00:31,9 3.
200 VZ 02:39,7 2.
100 VZ 01:11,1 3.
50 M 00:37,2 2.
400 VZ 05:47,6 4.
Zimní pohár ČR 11letého žactva, Brno
06.–07.12.2014
50 VZ 00:32,0 8.
200 VZ 02:39,2 6.
100 VZ 01:12,5 12.
50 M 00:36,8 5.
400 VZ 05:43,4 7.

Tereza Lancová – 2013

 

Závod

Disciplína

Čas

Umístění

Okresní přebor, Karviná
10.–11.05.2013
50 VZ 00:40,3 2.
50 Z 00:50,7 5.
50 P 00:51,3 2.
Krajský přebor, Karviná
01.06.2013
50 P 00:50,3 5.
50 VZ 00:41,2 9.
50 Z 00:47,7 6.
ISM Cieszyn (Polsko)
05.10.2013
50 VZ 00:40,45 21.
100 Z 01:43,94 13.
Okresní přebor, Karviná
08.–09.11.2013
100 P 01:45,8 2.
50 M 00:44,5 2.
50 VZ 00:38,0 2.
100 Z 01:40,0 1.
50 P 00:49,2 2.
100 VZ 01:25,4 1.
Velká cena Třince
16.11.2013
50 VZ 00:39,2 12.
50 P 00:48,5 6.
100 VZ 01:27,1 4.
Krajský přebor, Opava
23.11.2013
100 Z 01:39,2 8.
50 P 00:48,3 7.
50 VZ 00:37,4 6.
100 VZ 01:24,9 5.
100 P 01:46,0 6.
50 M 00:46,2 7.
Zimní pohár ČR 10letého žactva, Třebíč
07.–08.12.2013
100 Z 01:37,1 31.
50 P 00:47,4 15.
50 VZ 00:37,2 18.
100 VZ 01:22,1 20.
100 P 01:42,4 16.
50 M 00:43,1 12.

Tereza Lancová – 2012