TJ TŽ TŘINEC

oddíl plavání

Mezinárodní závody Cieszyn PL 5.10.2013

Účast na závodech: Kotzianová, Schwarcová, Byrtusová, Lancová, Barnovski 

Nejlepší umístění B. Kotziánová (2002) - 3 místo, 200 prsa

 

9 - 10 lat

 

1. FAMULOK Zuzanna 03 MUKS Gilus Gilowice 34.53 305 

2. SWACZYNA Magdalena 03 LKS Jedność 32 Przyszowice 34.95 294

3. KOCUR Sandra 03 LKS Jedność 32 Przyszowice 35.14 289

4. CHLOPČÍKOVÁ Karla 03 Plavecky Oddil Frýdek-Místek 35.24 287

5. PASTUSZKA Wiktoria 03 KS Górnik Sosnowiec 37.66 235

6. ZIĘBA Magdalena 03 UKS Aquatica Pawłowice 37.67 235

7. BIERNAT Oliwia 03 UKS Aquatica Pawłowice 37.69 234

8. MALINA Amelia 03 KS Górnik Sosnowiec 37.94 230

9. SIKORA Balbina 04 UKS Aquatica Pawłowice 38.20 225

10. MICHALAK Nikola 03 UKS Aquatica Pawłowice 38.82 214

11. KACZMARCZYK Weronika 03 KS Górnik Sosnowiec 39.04 211

12. FORMIŃSKA Julia 03 UKS Wodnik 29 Katowice 39.12 209

13. VÉVODOVÁ Magdaléna 03 TJ ALCEDO Vsetín 39.18 208

14. ŠKRABOLOVÁ Vanessa 03 TJ ALCEDO Vsetín 39.23 208

15. VLČKOVÁ Markéta 03 Kosatky Karviná 39.40 205

16. SZYMAŃSKA Kinga 03 UKS Salmo Żory 39.50 203

17. HRBÁČKOVÁ Aneta 03 Plavecký Klub Zlín 39.90 197

18. SIEKLIKOVÁ Michaela 03 Plavecký Klub Zlín 40.20 193

19. GREGORCZYK Amelia 03 ULKS VICTORIA Kozy 40.23 193

20. MIKSZAN Zuzanna 03 UKS Aquatica Pawłowice 40.27 192

21. LANCOVÁ Tereza 03 SC Bystřice 40.45

 

Volný způsob

 

11 - 12 lat

1. MONIKA Wagner 01 UKS Salmo Żory 31.54 400

2. WNĘTRZAK Wiktoria 01 MTP Delfin Cieszyn 32.65 361

3. SVOBODOVÁ Eva 01 Plavecký Klub Zlín 32.72 358

4. SZWARCOVÁ Tereza 01 SC Bystřice 33.18 344

5. KOTZIANOVÁ Bibiana 02 SC Bystřice 33.51 333

 

 

11 - 12 lat

 

1. JAWORSKI Szymon 01 UKS Salmo Żory 29.32 331

2. MOSOŃ Piotr 01 Klub Pływacki H2O Jastrzębie-Z 30.23 302

3. JĄKALSKI Wojciech 01 ULKS VICTORIA Kozy 30.50 294

4. CIELECKI Kacper 01 UKS Aquatica Pawłowice 31.93 256

5. TURZA Kryštof 02 Plavecký Klub Zlín 32.11 252

6. ŠMERDA Štěpán 02 TJ ALCEDO Vsetín 32.17 251

7. JANECKI Mateusz 01 UKS Wodnik 29 Katowice 32.28 248

8. LITEWCZUK Mateusz 02 MOSM Tychy 33.04 231

9. PROKOP Bartosz 02 LKS Jedność 32 Przyszowice 33.82 216

10. WIŚNIEWSKI Paweł 01 UKS Wodnik 29 Katowice 33.90 214

11. HLAVICA Jiří 01 Plavecký Klub Zlín 33.99 213

12. PAJTL Matěj 02 Plavecky Oddil Frýdek-Místek 34.11 210

13. PARCHAŃSKI Kamil 01 MTP Delfin Cieszyn 34.27 207

14. GRELICH Dominik 02 UKS Salmo Żory 34.65 201  

15. POSPÍŠIL Marcel 01 Plavecký Klub Zlín 34.75 199

16. BLACHURA Oskar 02 ULKS VICTORIA Kozy 34.77 199

17. TOMASZEWICZ Tomasz 01 Szkoła Podstawowa nr 4 w Ciesz 34.79 198

18. WIEKIERA Dawid 02 MOSM Tychy 35.35 189

19. WÓJTOWICZ Patryk 02 SwimSport Skoczów 35.39 188

20. WOJNAR Kamil 02 MTP Delfin Cieszyn 35.53 186

21. BARNOVSKI Michal 01 SC Bystřice 35.54 18

 

200 Prsa

11 - 12 lat

 

 

1. WNĘTRZAK Wiktoria 01 MTP Delfin Cieszyn 3:01.92 404 40.30 46.05 47.51 48.06

2. SCHLOSSEROVÁ Lucie 01 TJ ALCEDO Vsetín 3:07.41 370 41.65 48.36 49.71 47.69

3. KOTZIANOVÁ Bibiana 02 SC Bystřice 3:15.36 326 43.92 49.74 51.96 49.74

4. VIŠVADEROVÁ Hanka 01 TJ ALCEDO Vsetín 3:16.02 323 42.65 49.28 51.53 52.56

 

100 Znak

9 - 10 lat

 

1. KOCUR Sandra 03 LKS Jedność 32 Przyszowice 1:27.02 255 42.33 44.69

2. FAMULOK Zuzanna 03 MUKS Gilus Gilowice 1:28.33 244 42.58 45.75

3. PASTUSZKA Wiktoria 03 KS Górnik Sosnowiec 1:28.83 240 42.77 46.06

4. SWACZYNA Magdalena 03 LKS Jedność 32 Przyszowice 1:30.84 224 43.93 46.91

5. BIERNAT Oliwia 03 UKS Aquatica Pawłowice 1:36.54 187 45.71 50.83

6. GIBIEC Pola 04 MTP Delfin Cieszyn 1:36.82 185 45.08 51.74

7. ZIĘBA Magdalena 03 UKS Aquatica Pawłowice 1:38.10 178 45.98 52.12

8. VÉVODOVÁ Magdaléna 03 TJ ALCEDO Vsetín 1:38.29 177 47.50 50.79

9. MICHALAK Nikola 03 UKS Aquatica Pawłowice 1:39.68 170 47.24 52.44

10. SIKORA Balbina 04 UKS Aquatica Pawłowice 1:40.23 167 48.29 51.94

11. KACZMARCZYK Weronika 03 KS Górnik Sosnowiec 1:40.49 166 48.77 51.72

12. FOLTÝNOVÁ Adéla 03 TJ ALCEDO Vsetín 1:43.68 151 50.00 53.68

13. LANCOVÁ Tereza 03 SC Bystřice 1:43.94 150 49.50 54.44

 

 

11 - 12 lat

 

1. SCHLOSSEROVÁ Lucie 01 TJ ALCEDO Vsetín 1:17.56 361 37.82 39.74

2. MONIKA Wagner 01 UKS Salmo Żory 1:19.23 338 39.20 40.03

3. KOŻUCH Paulina 01 ULKS VICTORIA Kozy 1:21.74 308 39.47 42.27

4. SVOBODOVÁ Eva 01 Plavecký Klub Zlín 1:22.62 298 40.73 41.89

5. SADÍLKOVÁ Iva 01 Plavecký Klub Zlín 1:22.77 297 40.71 42.06

6. KARLIŃSKA Paulina 01 MOSiR Mysłowice 1:25.24 272 40.32 44.92

7. JANÁČKOVÁ Vendula 02 Plavecky Oddil Frýdek-Místek 1:26.23 262 42.15 44.08

8. KAPCIŃSKA Maja 02 UKP Ruda Śląska 1:26.41 261 42.26 44.15

9. SZWARCOVÁ Tereza 01 SC Bystřice 1:26.53 260 43.17 43.36

 

ramieniem nie zwiazanego z wykonaniem cyklu nawrotu

 

 

11 - 12 lat

 

1. MOSOŃ Piotr 01 Klub Pływacki H2O Jastrzębie-Z 1:14.44 284 35.67 38.77

 

 

 

Rekord zawodów kat. 11-12

 

 

2. JAWORSKI Szymon 01 UKS Salmo Żory 1:15.48 272 37.13 38.35

3. JĄKALSKI Wojciech 01 ULKS VICTORIA Kozy 1:16.72 259 37.25 39.47

4. MILBRANT Kacper 01 UKS Salmo Żory 1:16.87 258 37.77 39.10

5. GREBÍK Radim 01 TJ ALCEDO Vsetín 1:18.32 243 38.08 40.24

6. CIELECKI Kacper 01 UKS Aquatica Pawłowice 1:19.35 234 38.39 40.96

7. ŠMERDA Štěpán 02 TJ ALCEDO Vsetín 1:21.17 219 39.34 41.83

8. MOSOŃ Samuel 01 Klub Pływacki H2O Jastrzębie-Z 1:22.22 210 40.95 41.27

9. HLAVICA Jiří 01 Plavecký Klub Zlín 1:22.63 207 39.09 43.54

10. KARZEŁEK Kamil 01 Klub Pływacki H2O Jastrzębie-Z 1:23.93 198 40.48 43.45

11. TOMASZEWICZ Tomasz 01 Szkoła Podstawowa nr 4 w Ciesz 1:26.22 182 41.42 44.80

12. GRABOŃ Mateusz 01 MOSiR Mysłowice 1:28.17 171 41.93 46.24

13. ŠUP Lukáš 01 Plavecký Klub Zlín 1:28.64 168 42.72 45.92

14. HUBÍK Lukáš 01 Plavecký Klub Zlín 1:29.11 165 43.62 45.49

15. PAJTL Matěj 02 Plavecky Oddil Frýdek-Místek 1:29.82 161 43.74 46.08

16. BROŻEK Dawid 02 MOSM Tychy 1:31.49 153 43.34 48.15

17. PROKOP Bartosz 02 LKS Jedność 32 Przyszowice 1:32.00 150 44.96 47.04

18. WIŚNIEWSKI Paweł 01 UKS Wodnik 29 Katowice 1:33.04 145 45.53 47.51

19. WOJNAR Kamil 02 MTP Delfin Cieszyn 1:34.45 139 46.12 48.33

20. PICHNAR Filip 01 UKS Salmo Żory 1:34.63 138 46.05 48.58

21. TOMEČEK Ondřej 01 Kosatky Karviná 1:34.79 137 47.05 47.74

22. GRELICH Dominik 02 UKS Salmo Żory 1:35.36 135 46.19 49.17

23. BARNOVSKI Michal 01 SC Bystřice 1:36.46 130 45.51 50.95